Керівництво

«Земля родить, село живе і я живу разом з ним»

Капленко Валерій Ілліч - генеральний директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю  „Воскобійники”.

Народився 28 вересня 1953 року в селі Порскалівка Шишацького району Полтавської області,

Розпочав  свою трудову діяльність з 1969 року  трактористом колгоспу ім. Орджонікідзе Шишацького району Полтавської області. Після служби в армії в 1974 році вступив до Полтавського сільськогосподарського інституту. Після закінчення навчання  з 1979 року по 1984 рік працював головним агрономом колгоспу ім. Орджонікідзе.

За ділові якості, професіоналізм, працівники колгоспу «Шлях до комунізму» Шишацького району, у листопаді 1984 року обрали його головою колгоспу. Після реформування господарства з 25 березня 2000 року по даний час займає посаду генерального директора СТОВ «Воскобійники».

Депутат Полтавської обласної ради.

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ (2008 р.) та II ступенів (2019 р.).

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науковий та культурний розвиток України, вагомі трудові здобутки та активну громадську діяльність має почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

Кавалер ордену «Ярослава Мудрого».